Jak napisać dobrą pracę ?

Dajemy Wam garść wskazówek

Prace licencjackie

Stało się. Nadszedł ten dzień, kiedy musisz wreszcie zmierzyć się z napisaniem swej pracy licencjackiej. Po jej napisaniu i obronieniu będziesz dumnym posiadaczem tytułu licencjata.

            Praca licencjacka jest pisana na 3 roku studiów. Jej objętość to zazwyczaj przedział od 40 do 60 stron, chociaż są takie uczelnie, gdzie wymagane są opracowania dłuższe niż 70 stron. Od paru lat na niektórych prywatnych uczelniach pisane są także tego typu prace o objętości 20-30 stron, gdzie wszystkie informacje trzeba zawrzeć w wersji skrótowej, jednocześnie zachowując poprawną formę techniczną. Jest to najmniejsza objętościowo praca dyplomowa, objętością nie dorównuje pracy magisterskie, ani nawet pracy inżynierskiej. Choć oczywiście nie jest to reguła.

            Każda praca licencjacka składa się ze wstępu, rozdziałów teoretycznych, często metodologicznych i rozdziału z wynikami badań. Oczywiście zdarzają się wyjątki, że praca ma wyłącznie charakter teoretyczny, ale to raczej rzadkość.

            Ale jak w przypadku każdej dyplomówki trzeba zwrócić uwagę by praca była autorska i autentyczną. Nie ma mowy o plagiacie. Można skorzystać z pomocy wielu firm, które się taką pomocą zajmują, ale trzeba wybrać taką, która wykona swoje zadanie rzetelnie.

            Drogi studencie, zatem do pracy. Działaj, żebyś mógł z podniesionym czołem pokazać światu swój tytuł licencjata.

autor: www.bezplagiatu.pl